Maandag 27 juni
7:30 – 8:30 uur BSO Kober
09:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 14:30 uur Ouderenkoor Levensvreugd
13:00 – 16:00 uur KBO koersbal
14:30 – 16:30 uur Wijktafel
15:15 – 18:00 uur BSO Kober
16:00 – 21:00 uur Carmencita
18:30 – 20:00 uur Doe van alles club
18:30 – 20:30 uur Archida
19:30 – 21:30 uur Speulend Sprundel
20:00 – 21:30 uur DHV/VHV

Dinsdag 28 juni
7:30 – 8:30 uur Kober
9:00 – 16:30 uur Open inloop
9:45 – 12:00 uur Zomercompetitie biljarten
13:15 – 15:15 uur Repetitie musical Vinkenbos
15:15 – 18:00 uur Kober
15:30 – 17:00 uur Bink
19:00 – 21:15 uur Yoga
19:30 – 21:30 uur Mill Dancers
19:30 – 21:30 uur FC Brabantia

Woensdag 29 juni
08:30 – 09:30 uur Wij zijn Rucphen
09:00 – 10:00 uur Groepsgym
09:00 – 16:30 uur Open inloop
09:45 – 12:00 uur Zomercompetitie biljarten
15:30 – 17:00 uur Bink
18:00 – 20:00 uur Estrella’s
19:00 – 20:00 uur Pilates
20:30 – 21:30 uur Badminton WdB

Donderdag 30 juni
07:30 – 08:30 uur Kober
9:00 – 16:30 uur Open inloop
13:00 – 16:30 uur Kaarten
13:15 – 15:15 uur Repetitie BS Vinkenbos musical
15:15 – 16:30 uur NSA Knutselen
15:15 – 18:00 uur Kober
15:30 – 17:00 uur Bink
15:30 – 17:00 uur Carmencita
19:30 – 22:00 uur Sprundel vocaal
19:30 – 21:30 uur De Zonnebloem kern Sprundel
20:00 – 22:00 uur Badminton

Vrijdag 01 juli
9:00 – 16:30 uur Open inloop
10:00 – 12:00 uur 100 jaar kerkgebouw
13:30 – 15:30 uur My Generation
14:00 – 15:30 uur 100 jaar kerkgebouw
18:30 – 20:30 uur Archida
19:00 – 21:00 uur Open mic night

Zondag 3 juli
11:30 – 14:00 uur Onbeperkte vuelta

Maandag 04 juli
7:30 – 8:30 uur BSO Kober
09:00 – 16:30 uur Open inloop
13:30 – 14:30 uur Ouderenkoor Levensvreugd
13:00 – 16:00 uur KBO koersbal
15:15 – 18:00 uur BSO Kober
16:00 – 21:00 uur Carmencita
18:30 – 20:00 uur Doe van alles club
18:30 – 20:30 uur Archida
19:00 – 21:00 uur Beachsoccer
19:30 – 21:30 uur Speulend Sprundel
20:00 – 21:30 uur DHV/VHV

Dinsdag 05 juli
07:30 – 08:30 uur Kober
09:00 – 16:30 uur Open inloop
09:30 – 12:00 uur DB +
13:15 – 15:15 uur Repetitie musical Vinkenbos
13:30 – 16:00 uur Sprundel Schoon
15:15 – 18:00 uur Kober
19:30 – 21:30 uur Mill Dancers

Woensdag 06 juli
08:30 – 09:30 uur Wij Zijn Rucphen
09:00 – 10:00 uur Groepsgym
18:00 – 19:00 uur Estrella’s
19:00 – 20:00 uur Pilates
20:00 – 21:00 uur Vrouwen van vandaag fietstocht
21:00 – 22:00 uur Badminton WdB

Donderdag 07 juli
07:30 – 08:30 uur Kober
9:00 – 16:30 uur Open inloop
13:00 – 16:30 uur Kaarten
15:15 – 16:30 uur NSA Knutselen
15:15 – 16:15 uur NSA Sport
15:15 – 18:00 uur Kober
15:30 – 17:00 uur Carmencita
19:30 – 22:00 uur Sprundel vocaal
20:00 – 22:00 uur Badminton

Vrijdag 08 juli
08:30 – 12:15 uur Repetitie musical Vinkenbos
9:00 – 16:30 uur Open inloop
09:30 – 11:30 uur Ouderenwerk Samen Sterk
13:30 – 15:30 uur My Generation
18:30 – 20:30 uur Archida
19:00 – 20:30 uur Jeugdhonk
19:00 – 21:00 uur Open mic night

Scroll naar top